Hitte Vandaag wordt het heet in het zuiden van Nederland: tot wel 32 graden! Check of je waterreservoir nog vol zit, of de mix nog vochtig is, geef je kwetsbare planten rond het middaguur schaduw en wacht met zaaien tot het weer wat koeler is.
De Makkelijke Moestuin voor scholen
Een schoolmoestuin is dé leukste, dé makkelijkste en dé efficiëntste methode om kinderen op een speelse manier te leren hoe ze hun eigen (biologische) groentes zaaien, verzorgen en oogsten. En vooral: hoe lekker die groentes zijn!
Waarom kiezen voor de Makkelijke Moestuin?
Want al het tijdrovende werk dat bij een normale moestuin komt kijken (grond bewerken, onkruid wieden en eindeloos onderhoud) is er niet of nauwelijks.
Met een beetje begeleiding kunnen ook de jongste groepen snel aan het werk want tuinieren met de Makkelijke Moestuin is - letterlijk - kinderspel!
Mijn missie
Hoog tijd dat daar verandering in komt.
Daarom is het een van mijn grote passies om zoveel mogelijk kinderen aan het moestuinieren te krijgen.