Zondag 23 november 2025

Nu: de 'Vroege vogel' korting 🎉

Vanaf vandaag geven we 10% korting op alles - dus ÃŗÃŗk op de nieuwe waterreservoirs 🙂 Als dank voor het nu alvast verlichten van de voorjaarsdrukte.

Waarom deze korting?

Elk voorjaar krijgen we veel bestellingen rond dezelfde tijd. Dat komt natuurlijk omdat iedereen in maart wil beginnen - aangestoken door ons jaarlijkse 1-maart filmpje 🙂 

Deed jij dat het afgelopen jaar ook, dan weet je er alles van. Zo waren de bakken met onze nieuwe waterreservoirs al heel snel uitverkocht. Maar ook wat andere spullen, zoals de zadendozen en MM-mini's. 

Met deze korting proberen we de verkoop wat te spreiden. Zo kunnen we eerder Ên beter inschatten wat we moeten inkopen en produceren, en hoeven we ook niet alles op dezelfde tijd te verzenden. 

Dus als jij volgend voorjaar weer wat nodig hebt voor jouw Makkelijke Moestuin - een extra tafelbak, losse waterreservoirs voor de bakken die je al hebt, of alvast een pak MM-voeding voor het aanvullen van de mix -  dan help je ons enorm om dat nu al te doen.
Moestuinbakken, mix, zaden en accessoires: vanaf vandaag krijg je overal 10% korting op
Moestuinbakken, mix, zaden en accessoires: vanaf vandaag krijg je overal 10% korting op

Dit is dan ook geen uitverkoop, want al onze spullen zijn nieuw.

Je helpt er ook jezelf mee, want door de inflatie, duurdere grondstoffen en stijgende vervoerskosten, moeten we volgend voorjaar alle prijzen iets verhogen. Met hoeveel precies weten we nog niet - dat zal ook per product verschillen.

Dus door je spullen nu alvast in te slaan, bespaar je nog mÊÊr dan die 10% 🙂

(Let op: de huidige voorraad is nu niet mega-groot, dus als er veel belangstelling is, kunnen sommige producten snel uitverkocht zijn.)

Dat was het weer voor vandaag

Een korte mail, speciaal voor de korting. De volgende mail wordt weer een 'gewone', dan blikken we terug op het afgelopen seizoen. 

Omdat veel MM-ers voor het eerst met onze nieuwe waterreservoirs werkten, was dat voor ons super spannend. Maar gelukkig werd het een groot succes, ook in onze eigen tuin:
Met Makkelijke Moestuin waterreservoirs: hoef je minder vaak water geven Ên groeien je planten beter
MM waterreservoirs: minder vaak water geven Ên betere groei
Tot de volgende keer!

PS: Door Black Friday en Sinterklaas zal het vast wel druk zijn bij de verzenddiensten. We proberen alles te leveren op de datum die jij kiest, maar wil je daar helemaal zeker van zijn, dan is na 5 december wel beter.

Moestuintips in je mailbox

Geef je op en ontvang actuele info waar je echt iets aan hebt. Zoals de 3 fouten die bijna alle beginners maken - en hoe jij ze voorkomt.

Jouw gegevens? Die zijn bij ons super veilig. Zie onze Privacy verklaring